OBJEDNÁVKY
Zde můžete Přihlásit na kurz a nebo Objednat kuchaře
Sledujte nás

Ceník, akce, slevy, dárkové vouchery a platební podmínky

 

Naším cílem je naučit vařit co možná nejširší okruh zájemců - od čerstvých absolventů základních škol až po seniory.

 

Jelikož absolvování několika kurzů, které až teprve dohromady zahrnují komplexní kulinářské umění, může znamenat značnou finanční zátěž, rozhodli jsme se Vám vyjít vstříc a připravili jsme pro Vás promyšlený systém slev, díky nimž budete mít možnost absolvovat za své peníze více kurzů!

 

Přehled slev:

 • studentská a absolventská sleva - 15 % - prokazuje se průkazem ISIC, kartou studentkarta, kartou absolventkarta či jiným platným studijním dokladem, platí pro všechny studenty do 26 let
 • množstevní sleva – 10 %- při hromadné objednávce 6 a více lidí získá KAŽDÝ slevu 10% z ceny kurzu, navíc může být objednávka rozdělena do tří různých kurzů!
 • sleva za hromadnou objednávku - 20% - při objednávce 5 a více různých kurzů pro jednu osobu získáte slevu na každý z kurzů 20%
 • platba na kurzu na příští kurz  - 20 % -pokud si na kurzu zakoupíte účast na dalším kurzu anebo darovatelný voucher na další kurz, bude Vám z ceny tohoto kurzu odečtena sleva 20%, tuto slevu není možné uplatnit na ochutnávky whisky, šampaňských a koňaků a workshop pečení chleba.
 • sleva pro klienty služby Kuchař až do domu - 5% - Každý, kdo objedná nebo se zúčastní akce s naším privátním kuchařem, tak má týden na to si objednat jakékoli naše speciální kurzy vaření či základní kurz vaření se slevou 5%, případně i druhou návštěvu Privátního kuchaře s takovouto slevou.

Slevy se navzájem nesčítají, vyjma těch u kterých to je výslovně napsáno. Slevy neplatí na Rekvalifikační kurzy, ochutnávky a workshopy.

Pro držitele karet abolventkarta a studentkarta je kromě výše zmíněné slevy 15 % připravena i stálá akce 1+1, kdy v případě zakoupení kurzu za plné kurzovné platí toto jedno kurzovné pro dvě osoby. Tuto akci lze využít rovněž pro dárkové poukazy.

 

Dárkové vouchery:

 

Každý z našich kurzů je rovněž výborným dárkem pro Vaše blízké a známé. Pro objednávku voucheru stačí zavolat, napsat e-mail anebo vyplnit objednávkový formulář a do poznámky uvést, že máte zájem o voucher, jeho formu, jméno obdarovaného a jeho e-mailovou adresu. Na e-mailovou adresu vyplněnou v objednávkovém formuláři Vám dorazí pokyny k platbě voucheru (v případě vytištěného voucheru se připočítává k ceně kurzu 1% za vyhotovení voucheru).

Po zaplacení obdržíte voucher dle Vámi zvolené formy.

POZOR ! Nikdy nevyplňujte adresu a telefon obdarovaného do políčka určeného pro e-mail a telefon, ale jenom do poznámky, aby nebylo vyzrazeno překvapení.

Formy voucherů: 

 • barevný zalaminovaný dárkový voucher, který bude přípraven k vyzvednutí v naší škole vaření anebo zaslán Českou poštou kamkoli po republice (v případě zaslání je třeba uhradit poštovné a manipulační poplatek ve výši 200 Kč)
 • barevný dárkový voucher ve formátu .pdf, který Vám bude zaslán na e-mail

 

Platební podmínky:

 

Naprostou samozřejmostí je možnost platit kartou a dokonce se u nás dá platit i šekovými poukázkami od společnosti Le Cheque Déjeuner

Credit Card Logos

 

Při platbě šeky nelze uplatnit slevy.

Každý z kurzů (základní, speciální či individuální) se platí vždy do 24 hodin od obdržení potvrzovacího e-mailu s variabilním symbolem generovaným pro Vaši objednávku a to ve výši 100% ceny kurzu. Okamžikem zaplacení je pokládán okamžik připsání příslušné částky na náš účet u České spořitelny, a.s. číslo:

4226048339/0800

 

Ceník jednotlivých služeb:

Zde si můžete nezávazně

 

Objednat

 

základní, speciální či víkendový kurz a to v následujících cenách :

 

 

 

 

 

 

 

Zde si  dále můžete nezávazně

 

Objednat

 

individuální kurz. Více o náplni takového kurzu naleznete zde a o cenách níže.

 

 

 

 

Každá další osoba přítomná na Individuálním kurzu vaření  platí pouze 1500 Kč – na tuto osobu se nevztahuje žádná sleva, tato osoba nemá právo ani na degustaci piva, vína či kávy zdarma, neplatí pro Individuální kurz základy vaření.

Víkendový Individuální kurz vaření v prostorách školy vaření i mimo ní je možné objednat také, nicméně kalkulace se tvoří individuálně na základě požadovaných služeb.

 

 V ceně kurzu je kromě garance naučení se vaření uvedených jídel a záruky dobrého najedení se i šálek výborné výběrové kávy z české pražírny La Boheme Cafe, nebo sklenka bílého či červeného vína, případně sklenka speciálního nepasterovaného nefiltrovaného piva od našeho partnera, pivovaru MMX (www.mmxpivo.cz ), aby byl kulinářský zážitek opravdu kompletní. Obojí je pak samozřejmé možné u nás i kdykoli zakoupit a to jak k okamžité konzumaci, tak i s sebou!

 

 

Zde si můžete nezávazně

 

Objednat

 

službu privátní kuchař do domu.

 

Služba privátního kuchaře

 

Kalkulace se vytváří dle přání klienta v závislosti na délce akce, použitých surovinách, počtu porcí, dojezdové vzdálenosti atd. Vždy se však snažíme klientovi vyjít v maximální možné míře vstříc. Předběžnou kalkulaci Vám vždy zašleme dopředu na Vaši e-mailovou adresu společně s pokyny k platbě zálohy na suroviny. Ta musí být uhrazena nejpozději 7 dní před tím, než přijede privátní kuchař do domu, v případě objednávek v čase kratším než sedm dní před návštěvou privátního kuchaře pak do 24 hodin od zaslání e-mailu s pokyny k platbě. Okamžikem zaplacení se rozumí okamžik připsání příslušné částky na náš účet. Dle následného průběhu akce může být celková kalkulace po vzájemné domluvě upravována.

 

 

Rodinná škola vaření CEREXIM nabízí celkem následující služby:

 

 • Prodej koření
 • Prodej kvalitního červeného, růžového a bílého vína
 • Prodej kvalitního portského vína od našich partnerů
 • Prodej kvalitního pravého šampaňského od našich partnerů
 • Prodej speciálního piva MMX od našich partnerů

 

V případě zájmu o naše služby a v případě jakýchkoli dotazů či připomínek neváhejte a kontaktujte nás, budeme se Vám snažit vyhovět!

 

Líbí se Vám škola vaření Praha a okolí, tedy škola vaření CEREXIM ?

Doporučte stránku e-mailem
Vašim známým!

Vaše celé jméno:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Vaše zpráva příjemci: