OBJEDNÁVKY
Zde můžete Přihlásit na kurz a nebo Objednat kuchaře
Sledujte nás

Proč zvolit právě nás

 

Fotogalerie
 • Přemýšlíte, proč zvolit právě naši společnost pro zdokonalení Vašeho kulinářského umění?
 • Proč zrovna my jsme Ti, co Vás naučí vařit, péct a smažit?
 • Co je to, co nás odlišuje od ostatních škol vaření?

 

Přečtěte si další řádky, které Vám s odpověďmi pomohou!

 

CEREXIM, s.r.o.

Nejsnazší cesta do kulinářského světa

 

Co o nás říkají zákazníci?

 

"Skvělá zábava,profesionalita,umění předat zkušenosti.Naprostá spokojenost.Byla jsem na prvním kurzu a mám pocit,že teď nutně potřebuji navštívit všechny kurzy pana Černohorského.Cerexim je super.Děkujeme :-)."

Petra, 42 let, Kladno

 

"Chtěla bych Vám moc poděkovat za včerejší kurz. Byl to příjemně strávený, zábavný a hlavně velmi přínosný večer! Už se těším, až o víkendu vyzkouším svou první svíčkovou bez mouky."

Karolína, 28 let, Praha
 

"Už je to pár dní, co jsme navštívili kurz thajské kuchyně, a nadšení z něj ještě dlouho neopadne. Tolik nových informací, tolik skvělých chutí a tolik nově objevených radostí! Asijskou kuchyni máme rádi, a chceme se jí v domácím vaření více věnovat, ale kuchařka přece jen není srovnatelná s praxí. Ano, říká se, že žádný učený z nebe nespadl, jistě bychom zvládli nějaký základní pokrm, aniž bychom se otrávili, ale proč si komplikovat život? Proč, když je tu člověk, který sám s láskou vaří, a ochotně předává své zkušenosti a poznatky dál. Žádná kuchařka, žádný televizní pořad o vaření, nic Vám nedá tolik jako zkušenost od válu. Zeptejte se, na co chcete, vždy dostanete odpověď, a to i když jste na kurzu thajské kuchyně a ptáte se na marinování masa při letním grilování. Jen pozor na pálivé papričky, opravdu si po jejich přípravě nesahejte do očí, budete mít na dvacet minut úplně jiné starosti, než vychutnávání jídla. I s očním incidentem jsme si kurz užili, a těšíme se, až si pochoutky, které jsme si vyzkoušeli, uvaříme doma."

Kateřina, 27 let a Jaroslav, Plzeň

 
"Do svých 40 let jsem doma vůbec nevařil. Pak jsem navštívil první kurz vaření v rodinné škole Cerexim, kde mně zkušený kuchař ukázal cestu, jak jednoduše uvařit výborné jídlo a přitom si to vaření užít. Tak mě to nadchlo, že jsem se hned po absolvování kurzu pro úplné začátečníky  přihlásil na kurz pečení vánočního cukroví a úpravy sladkovodních ryb. Na všech kurzech panovala pohodová rodinná atmosféra a všechny naše kulinářské výtvory, které jsme si pod odborným vedením sami připravili, mně moc chutnaly. Dnes už se na vaření doma těším, protože jsme si z toho udělali takovou rodinnou zábavu na jejímž konci jsou obvykle všichni spokojení."
 
JIndřich, 41 let, Říčany
 

"Absolvovala jsem kurz přípravy domácích paštik. Jelikož se sama věnuji domácí výrobě, zavařuji paštiky, které i následně prodávám, byl pro mně kurz velmi důležitý z důvodu sebezdokonalování, získání nových informací a pohledu jiného kuchaře. Pan kuchař mi předal veškeré informace, které jsem potřebovala. Věděl spoustu informací o mase, potravinách a připravené jídlo bylo velmi chutné. Odnesla jsem si nové tipy na pečenou paštiku a terinu, kterou jsme doposud sama nedělala. Kurz měl domácí atmosféru a byl pro mě velmi přínosný.
Děkuji a přeji mnoho úspěchů v konání dalších kurzů."

Alexandra, 26 let, Ostrava

" Báječné sobotní dopoledne, které jsem strávila na kurzu Příprava sladkovodních ryb mi přineslo nejen mnoho nových poznatků, receptů a odborných zkušeností,  ale i báječný kulinářský zážitek, který mne opravdu přesvědčil, že ryby jsou nejen zdravé, ale, při dobré přípravě, i chuťově vynikající. Už se těším na další kurz, který jsem si hned objednala!" 

Jarmila, 62 let, Praha

„Velmi Vám děkuji za kulinářský zážitek.  Na kurzu se sešla skupinka velmi sympatických nadšenců - kuchařských amatérů v tom nejlepším slova smyslu a pod vedením Vašeho kuchaře jsme se naučili opravdové speciality z ryb a k tomu praktické "grify". Díky zaslaným receptům se nám připomenou a umožní "předvést se" doma. Díky za naprostou profesionalitu a přátelské prostředí! „

Helena, Praha

Nemám příliš času, chtěl jsem přijít na kurz vaření, ale mám příliš málo volného času. Když jsem slyšel o možnosti individuálního kurzu, tak jsem to zkusil. Bylo to perfektní – kuchař přijel až ke mně domů a to o víkendu, probral vše, co jsme se domluvili a jeho přístup byl velmi profesionální. Individuální kurz vaření mne nadchl natolik, že se zde kuchař stavil již 3x.“

Tomáš, 38 let, Jesenice

A v čem se lišíme od konkurence?

 

 • Intenzivní zážitek - Všechny naše kurzy jsou brány jako intenzivní kurzy vaření, kdy je čas maximálně využit, tedy žádné dlouhé prostoje, žádné pauzy.
 • Individuální přístup - V našich kurzech se Vám kuchař věnuje s maximální možnou péčí. Přistupujeme ke každému individuálně a naše výukové prostory jsou záměrně cíleny na skupiny maximálně po osmi lidech, aby byl přístup co nejosobnější a KAŽDÝ účastník kurzu měl možnost si zkusit jídlo připravit.
 • Profesionální kuchaři – Naši kuchaři nejsou jen skvělými kuchaři, ale také výbornými učiteli! Bedlivě naslouchají, jednoduše a srozumitelně vysvětlují a jejich cílem je Vám pomoci! My Vás neučíme vařit, my Vás NAUČÍME vařit.
 • Služba Privátní kuchař do domu - Nabízíme Vám službu  Privátní kuchař, kdy profesionální kuchař dorazí až k Vám domů, na Váš večírek, firemní akci či posezení s přáteli a uvaří Vám, upeče atd., tedy připraví Vám skutečnou hostinu, kdekoli si jenom budete přát.
 • Recepty na e-mail - Po absolvování kurzu získáte naučené recepty i triky do Vaší e-mailové schránky, abyste nezapomněli, co jste se naučili!
 • Rodinná příjemná atmosféra - Děláme vše pro to, abychom pro Vás připravili při jakékoli návštěvě příjemné prostředí. Lidé se k nám vrací často právě pro tu rodinnou atmosféru, ale i pro přátelské prostředí, které umíme vytvořit.
 • Kvalitní suroviny a kvalitní koření - Vaříme z kvalitních a prověřených surovin, Nakupujeme v Makru. 
 • Staráme se nadále o své klienty - Svým stávajícím klientům zasíláme infomace a novinky z naší školy, komunikujeme se zákazníky a novým klientům nabízíme tuto službu také, stačí nám napsat.  A to nejdůležitejší - neplníme e-mailové schránky přebytečnou poštou, zasíláme jenom důležité novinky! (tato služba byla dle GDPR zrušena,pokud si o ni zákazníci vyloženě nepožádají)

 

A co o nás dále řekli naši zákazníci?

 

 

„Kurz byl velmi příjemným sobotním kulinářským zážitkem, který mohu jen vřele doporučit. Velmi jsem ocenila přátelskou atmosféru, širokou škálu receptů a ve výsledku i velmi chutné pokrmy."

Veronika, 24 let, Praha

Než jsem na internetu objevila privátního kuchaře společnosti CEREXIM jsem se vždy strachovala, jak zabezpečím jídlo na naší rodinné oslavě. Už nemusím – žádné starosti, žádné problémy. Jídlo je kvalitní a hosté jsou spokojení. Mohu jenom doporučit.“

Michaela N, 43 let, Kladno

Naučila jsem se mnoho nového, konečně umím filetovat kapra. Recepty byly výborně vybrané, díky panu kuchaři jsme nic nezkazili a moc jsme si pochutnali. Kurz se mi opravdu moc líbil, takže jsem si hned koupila ještě jeden nový."

Jarmila, Praha

"Děkuji za nevšední sobotní zážitek, který bude jistě přínosem v mé kuchyni."


Stanislava, Benešov u Prahy

Připravit perfektní jídlo nikdy nebylo snazší!

 

Naše rodinná škola vaření CEREXIM Vám nabízí následující služby:

 

 •  Prodej naší speciální Kuchařky "Škola vaření"

 

V případě zájmu o naše služby a v případě jakýchkoli dotazů či připomínek neváhejte a kontaktujte nás a budeme se Vám snažit vyhovět.

 

Líbí se Vám škola vaření Praha a okolí, tedy škola vaření CEREXIM ?

Doporučte stránku e-mailem
Vašim známým!

Vaše celé jméno:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Vaše zpráva příjemci: