OBJEDNÁVKY
Zde můžete Přihlásit na kurz a nebo Objednat kuchaře
Sledujte nás

Partneři rodinné školy vaření CEREXIM

 

MMX je speciální pivo ze 100. malého pivovaru v České republice. MMX nabízí stabilně 10° a 12° pivo a také speciální piva světlá, polotmavá, tmavá, pšeničná, kvašená spodně i svrchně. A to vše vyráběné ve speciálním PIVOTELU, prvním na světě, umístěném v krásné obci Lety u Dobřichovic. O kvalitě piva MMX Vás přesvědčíme tak, že v rámci našich kurzů dostanete sklenku tohoto speciálního piva ZDARMA a pokud Vám zachutná, je možno si ho též zakoupit i u nás v 1,5 l lahvích či dále objednat (lahve, sudy atd.) Ceník naleznete přímo v našich prostorách školy vaření.

 

Česká pražírna La Boheme Cafe se pražením kávy zabývá již od roku 2007. Zaměřuje se na tzv. výběrovou kávu, a proto několikrát do roka vysílá své specialisty přímo na plantáže, kde mají možnost zajistit ta nejkvalitnější kávová zrnka. Tito odborníci se také účastní prestižních soutěží Cup of Excellence, které se pořádají přímo v zemích původu a na kterých se hodnotí aktuální sklizeň. U kávy této kategorie je velice důležité znát dodavatele, a tak se La Boheme Cafe snaží naprostou většinu zelené kávy nakupovat přímo od farmářů - díky tomu Vám může garantovat tu nejvyšší kvalitu.

Tento portál provozovaný společností Likor s.r.o. je předním českým specialistou na dovoz pravého portského vína a taktéž je to náš dovozce velmi kvalitních portugalských vín z malých vinařství z Portugalska.

 

 Nadání a dovednosti je obecně prospěšná společnost, jejímž posláním je        pomáhat znevýhodněným žákům, studentům a absolventům z dětských  domovů a z pěstounské péče se správným   výběrem studia a se vstupem na  trh práce.

 

Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) přes 20 let pomáhá uprchlíkům a migrantům v České republice. OPU je nevládní nezisková organizace, která bezplatně poskytuje právní a sociální poradenství svým klientům a pořádá vzdělávací aktivity pro školy a laickou i odbornou veřejnost v oblasti prevence rasismu a xenofobie. Současně OPU podporuje lidská práva, dobrovolnictví a je aktivní na poli rozvojové spolupráce.

 

Společnost Whiskoteka nabízí prodej a profesionální degustace skotské sladové whisky, francouzského šampaňského a koňaků pro veřejnost i společnosti. Jsme přímí dovozci šampaňského a koňaků, a proto můžeme nabídnout mimořádně výhodné ceny.

Neprodáváme jen alkohol, prodáváme skvělý zážitek. Díky společnosti Whiskoteka je zážitek z kuchařského kurzu opravdu výjimečným kulinářským zážitkem.

 

S internetovým obchodem prodávajícím vždy perfektně čerstvé ryby z celého světa spolupracujeme, jelikož i my chceme v naší škole vaření CEREXIM používat pouze kvalitní a prověřené suroviny. Nakupujte i Vy ty nejkvalitnější mořské plody u našeho partnera! Určitě uvítáte služby našeho partnera, pokud budete chtít připravovat čerstvé mořské ryby dle receptů, které se naučíte v kurzu Mořské ryby a jiné potvory! 

 

        Společnost Chéque Déjeuner nabízí platbu šeky a poukazy. Díky její spolupráci u nás můžete platit jejími šeky a poukazy.

 

 

 

 


 

Rodinná škola vaření CEREXIM nabízí celkem následující služby:

 

  •  Prodej naší speciální Kuchařky "Škola vaření"

 

V případě zájmu o naše služby a v případě jakýchkoli dotazů či připomínek neváhejte a kontaktujte nás, budeme se Vám snažit vyhovět!

Líbí se Vám škola vaření Praha a okolí, tedy škola vaření CEREXIM ?

Doporučte stránku e-mailem
Vašim známým!

Vaše celé jméno:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Vaše zpráva příjemci: