OBJEDNÁVKY
Zde můžete Přihlásit na kurz a nebo Objednat kuchaře
Sledujte nás

Dárkové vouchery

 

  • Přemýšlíte o zajímavém dárku pro vaše blízké?
  • Podarujte známé či kamarády ZALAMINOVANÝM voucherem
  • Nevíte, o který kurz má obdarovaný zájem? NEVADÍ
  • Darujte voucher na libovolnou částku a obdarovaný si vybere SÁM

 

Pro všechny tyto případy jsme pro vás připravili možnost pořídit si od nás dárkový voucher, který potěší vaše blízké, známé, kamarády či kolegy v práci.

Nabízíme 2 typy voucherů:

  • Voucher na konkrétní kurz vaření
  • Voucher s libovolnou přednabitou částkou

Objednat

 

  • Voucher na konkrétní kurz vaření vyberete si rovnou kurz vaření, který chcete obdarovanému věnovat.  Obdarovaný se pak přihlásí na libovolný termín z naší nabídky.
  • Voucher s libovolnou přednabitou částkou  - ideální pro ty, kteří nevědí, který kurz by rád obdarovaný absolvoval.  Jednoduše si zvolíte částku, na kterou bude voucher nabitý a obdarovaný si pak kurz vybere sám. Pokud bude kurz dražší než limit na voucheru, tak obdarovaný doplatí rozdíl. Pokud by však byl vybraný kurz levnější, zbývající částka nepropadá a je možné ji využít na nákup kurzů či dalšího zboží u nás.

 

 Naše voucheru jsou ve 2 formách:

  • Zalaminovaný barevný dárkový voucherje možné si buďto vyzvednout osobně přímo u nás ve škole vaření a to po předchozí domluvě anebo je možné prostřednictvím České pošty zaslat voucher za poplatek 200 Kč na jakoukoli adresu v České republice.
  • Barevný voucher v elektronické podoběVám zašleme obratem ihned, jakmile od vás obdržíme platbu, případně potvrzení o provedené platbě.

 

Platnost

Všechny naše vouchery jsou platné standardně 6 měsíců. Jejich platnost lze však kdykoli libovolně bezplatně prodloužit.

 

Platební podmínky

Po obdržení vaší objednávky vám zašleme na váš e-mail pokyny k platbě včetně vašeho variabilního symbolu. Jakmile platba dorazí, tak vám obratem zašleme voucher.

 

Pokud si voucher budete vyzvedávat osobně, tak je možné voucher zaplatit v hotovosti při převzetí.

 

U zalaminovaného voucheru je třeba k ceně kurzu připočíst 1% za vyhotovení voucheru, v případě zaslání prostřednictvím České pošty je dále nutné uhradit poštovné v paušální výši 200 Kč .

 

Při pořízení dárkových voucherů je možné využít rovněž našeho systému slev.

 Naprostou samozřejmostí je možnost platit i šekovými poukázkami od společnosti Le Cheque Déjeuner, pří platbě šeky však nelze uplatnit slevy.

 

Zde si můžete voucher nezávazně

 

Objednat

 

 V ceně každého kurzu je kromě garance naučení se vaření uvedených jídel a záruky dobrého najedení se i šálek výborné výběrové kávy z české pražírny La Boheme Cafe, nebo sklenka bílého či červeného vína od našich partnerů, případně sklenka speciálního nepasterovaného nefiltrovaného piva od našeho partnera, pivovaru MMX (www.mmxpivo.cz ), aby byl kulinářský zážitek opravdu kompletní. Obojí je pak samozřejmé možné u nás i kdykoli zakoupit a to jak k okamžité konzumaci, tak i s sebou!

 

Rodinná škola vaření CEREXIM nabízí celkem následující služby:

 

 

V případě zájmu o naše služby a v případě jakýchkoli dotazů či připomínek neváhejte a kontaktujte nás, budeme se vám snažit vyhovět nezávisle na pracovní době či dnech pracovního klidu!

 

 

Líbí se Vám škola vaření Praha a okolí, tedy škola vaření CEREXIM ?

Doporučte stránku e-mailem
Vašim známým!

Vaše celé jméno:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Vaše zpráva příjemci: